Francesco Guardi

Francesco Guardi

Dedykowana, wielojęzykowa, produktowa strona internetowa producenta farb, gładzi i mas dekoracyjnych przeznaczonych do wykańczania ścian  wnętrz i elewacji zewnętrznych. Serwis wyświetla bazę produktową poprzez zintegrowany system zarządzania produktami (PIM).

W ramach pracy został przygotowany dedykowany kalkulator zsynchronizowany z PIM. Z jego pomocą użytkownik może przeliczyć  zapotrzebowanie wybranego z
listy produktu na zadeklarowaną powierzchnię użycia wykluczając przy tym otwory okienne i drzwiowe. W wyniku każdego przeliczenia system wyświetla najkorzystniejszą ilość opakowań potrzebnych do zakupu. 

W procesie prac koncepcyjnych zrealizowaliśmy także sesję zdjęciową obrazującą proces wytwarzania produktów, zdjęcia lotnicze z drona a także sposób magazynowania w jednym z największych magazynów samoobsługowych w Europie.

Odpowiadamy za dedykowaną architekturę wyświetlanych treści serwisu, projekty graficzne layout’u, front-end i back-end wdrożenia wraz z udostępnieniem autorskiego systemu CMS, a także za integracje z PIM, który jest skomunikowany z systemem ERP.

 

www.fguardi.com.pl

Category:
Date:

PLANUJESZ PROJEKT?

Podaj swój numer telefonu.
Oddzwonimy do Ciebie.