Design oparty
o nowoczesne rozwiązania webowe

Serwis produktowy

Produktowa strona internetowa oferująca rozwiązania w zakresie modernizacji obiektów przemysłowych. Wdrożenie zostało oparte m.in. o autorską funkcjonalność systemu rezerwacji szkoleń.
Serwis produktowy Lakma.pl od ISKRZY.pl
Serwis produktowy

Wielojęzykowa, produktowa strona internetowa producenta chemii budowlanej i gospodarczej Lakma. Wdrożenie zostało oparte o integrację z naszym autorskim oprogramowaniem PIM połączonym z systemem ERP Comarch Optima XL.
Serwis produktowy

Produktowa strona internetowa od AFRISO – marki znanej od lat z urządzeń pomiarowych wykorzystywanych w branży hydraulicznej. Baza produktowa, zgłoszenia serwisowe i produktowe oraz dane klientów zintegrowana są z systemem bazodanowym Comarch Optima XL.
Portfolio_Sidolux_kafelka_duza_1
Serwis produktowy

Wielojęzykowa, produktowa strona internetowa marki Sidolux – znanej od lat ze skutecznych produktów gospodarstwa domowego. Wdrożenie zostało oparte o integrację z naszym autorskim oprogramowaniem PIM połączonym z systemem ERP Comarch Optima XL.
Serwis produktowy

Autorska, produktowa strona internetowa producenta środków chemicznych używanych w przemyśle. Serwis wyświetla bazę produktową poprzez zintegrowany system zarządzania produktami PIM powiązany z systemem ERP Comarch Optima XL.
Sklep internetowy

Serwis e-commerce dla grupy zakupowej B2B. Baza produktowa, zamówienia i dane klientów zintegrowana są z systemem bazodanowym Comarch Optima XL.
Portfolio_Guardi_kafelka_duza
Serwis produktowy

Dedykowana, wielojęzykowa, produktowa strona internetowa producenta farb, gładzi i mas dekoracyjnych przeznaczonych do wykańczania ścian wnętrz i elewacji zewnętrznych. Serwis wyświetla bazę produktową poprzez zintegrowany system PIM powiązany z ERP Comarch Optima XL.
Serwis e-commerce

Dedykowany serwis e-commerce dla Calypso Fitness S.A. – największej sieci klubów fitness w Polsce. Realizacja oparta jest o wielowarunkową integrację danych wyświetlanych z systemu ERP.
E-commerce

Sklep internetowy dla Juwel Polska Sp. z o.o. – wyłącznego dystrybutora niemieckich zestawów akwariowych i akcesorii akwarystycznych. Baza produktowa została zintegrowana z systemem ERP Subiekt GT.
Portfolio_Palma_kafelka_duza
Serwis informacyjny

Serwis internetowy marki Palma, będący sercem wiosennej kampanii 360 obecnej w TV, prasie, mediach internetowych i w kanałach indoor i outdoor.
Portfolio_Trapp_kafelka_duza
Serwis produktowy

Produktowa strona internetowa producenta małej architektury miejskiej. Wdrożenie zostało przygotowane w oparciu o konwencję mobile first.
Portfolio_Introl_kafelka_duza
Serwis e-commerce

Sklep internetowy dla Introl S.A. - holdingu spółek z branż energetyki i automatyki przemysłowej. Produkty i dane procesu zakupowego są zintegrowane z systemem ERP Impuls a komunikacja odbywa się za pomocą SOAP/WSDL.
Portfolio_Glik_kafelka_duza
Serwis e-commerce

Serwis e-commerce producenta produktów tekstylnych dla niemowląt. Baza produktowa została zintegrowana z systemem ERP Comarch Optima XL.
Portfolio_Pezal_kafelka_duza
Serwis produktowy

Produktowa strona internetowa dla Pezal Product Line Sp. z o.o. - producenta maszyn i urządzeń dostępnych w większości marketów budowlanych i hurtowni w Polsce i w Europie.
Portfolio_APS_kafelka_duza
E-commerce

Serwis wizerunkowy oraz e-commerce dla firmy APS S.A. - producenta urządzeń i narzędzi wykorzystywanych w branżach energetyki i automatyki przemysłowej.
Portfolio_Tauron_kafelka_duza
Landing page

Landing page kampanii informacyjnej skierowanej do przedsiębiorców prezentujący możliwość inwestycji w farmy fotowoltaiczne.
Portfolio_Transporters_kafelka_duza
E-commerce

Serwis e-commerce dla Transporters S.A. - sieci wypożyczalni samochodów mającej swoje oddziały na lotniskach i w centrach miast w Polsce. W ramach serwisu przygotowany autorski system rezerwacji samochodów zintegrowany z platformą bazodanową Softra - programem ERP do zarządzania flotą samochodową.
Portfolio_KsKids_kafelka_duza
Serwis produktowy

Polska odsłona produktowego serwisu światowego producenta zabawek K's Kids - marki znanej wszystkim rodzicom i dziadkom.
Portfolio_Ambit_kafelka_duza
Serwis produktowy

Serwis produktowy sieci hurtownii budowlanych zlokalizowanych w kilkunastu miastach na północy Polski.
Portfolio_Martex_kafelka_duza
Serwis e-commerce

Serwis informacyjny oraz serwis e-commerce dla sieci hurtownii sprzedających części do samochodów ciężarowych.
Portfolio_BFP_kafelka_duza
Strona wizerunkowa

Wielojęzykowa strona internetowa dla kancelaria adwokackiej z Krakowa. Strona otrzymała wyróżnienie w rankingu Rzeczpospolitej w kategorii "Kancelarie prawnicze".
Portfolio_KFD_kafelka_duza
E-commerce

Serwis e-commerce marki KFD przedający szkolenia w ramach powołanej przez producenta odżywek i suplementów diety Akademii szkoleniowej.
Landing page

Realizacja kilkunastu landing page dedykowanych produktom marki AFRISO - producenta urządzeń i elementów instalacyjnych.
Serwis informacyjny

Informacyjna strona internetowa grupy Lakma, dla której wybraną gałęzią usług jest logistyka i wynajem powierzchni magazynowych.

PLANUJESZ PROJEKT?

Podaj swój numer telefonu.
Oddzwonimy do Ciebie.