Lakma

Dedykowana, wielojęzykowa, produktowa strona internetowa producenta produktów chemii budowlanej i gospodarczej używanych w wielu gałęziach przemysłu. Serwis wyświetla bazę produktową dzięki zintegrowanemu systemowi zarządzania produktami (PIM).

Poprzez wdrożenie uniwersalnego modelu wyświetlania informacji produktowych na karcie produktu i na karcie linii produktowej wykonaliśmy szereg projektów tworzących nową komunikację graficzną opatrującą produkty. W procesie prac koncepcyjnych zrealizowaliśmy sesję zdjęciową obrazującą proces technologiczny wewnątrz hal produkcyjnych, zdjęcia lotnicze z pomocą drona a także sposób magazynowania w jednym z największych magazynów samoobsługowych w Europie.

Odpowiadamy za dedykowaną architekturę wyświetlanych treści serwisu, projekty graficzne layout’u i identyfikacji produktów wraz z nową komunikacją graficzną spójną z innymi stronami Grupy Lakma, front-end i back-end wdrożenia wraz z udostępnieniem autorskiego systemu CMS, a także za integracje z PIM, który jest skomunikowany z systemem ERP.

www.lakma.pl

Category:
Date:

PLANUJESZ PROJEKT?

Podaj swój numer telefonu.
Oddzwonimy do Ciebie.