Juwel Aquarium

Juwel Aquarium

Sklep internetowy dla Juwel Polska Sp. z o.o. – wyłącznego dystrybutora niemieckich zestawów akwariowych i akcesorii akwarystycznych znanych na rynku europejskim. 

Z najważniejszych funkcjonalności, jakie wdrożyliśmy należą zaawansowane moduły sprzedażowe i marketingowe dla sektora B2B i B2C pozwalające na elastyczne zarządzanie polityką cenową poprzez przyznawanie rabatów produktowych, grupowych, koszykowych i indywidualnych jednorazowego i wielokrotnego użytku, dobieranie kurierów do wielkości zamówienia, analizowanie konwersji użytkowników i zbieranie leadów zakupowych. 

Baza produktowa jest zintegrowana z systemem ERP Subiekt, a system CMS zawiera spersonalizowane możliwości zarządzania danymi poprzez uprawnienia profilowe.

Odpowiadamy za projekty graficzne wraz z nową identyfikacją wizualną marki, architekturę informacji, layout, integracje z ERP, z narzędziem marketing automation i systemami kurierów i płatności elektronicznych, migracje danych z poprzedniego serwisu oraz za front-end i back-end wdrożenia wraz z udostępnieniem systemu CMS.

 

www.juwel.pl

Category:
Date:

PLANUJESZ PROJEKT?

Podaj swój numer telefonu.
Oddzwonimy do Ciebie.